2008 Tomáš Lopušník
videoprojekcia1

Vážení naši stáli, ale aj noví klienti! V roku 2007 sme pre Vás pripravili niekoľko cenových balíkov. Jedným z nich je aj videoprojekcia. Výhodou tohto balíku je prezentácia Vás, alebo Vašej spoločnosti na plátne.

Môžete si na Vaše podujatie priniesť ľubovoľné množstvo fotografií, prezentácií a rôzneho iného fotografistického, ale aj video materiálu za účelom premietania na plátno.

Na súkromných akciách ( svadba, oslavy životných jubileí, promócie a pod ) alebo firemných podujatiach, môžeme počas celej akcie na základe Vášho súhlasu premietať fotografie a prezentácie na plátno a tak Vám spestriť celý večer. Máte možnosť sledovať fotky z Vašej minulosti, detstva, dovoleniek, osláv, v kruhu Vašich najbližších na veľkom plátne kedykoľvek počas celého večera. Iba na Vás závisí, čo sa bude premietať, kedy a ako dlho.

Súčasťou ponúkaných služieb je aj zabezpečenie fotodokumentácie počas podujatia. Aktuálne snímky dokážeme premietnuť na plátno, čo na základe našich skúseností klienti ale aj zabávajúci sa veľmi oceňujú. Na záver akcie Vám fotomateriál napálime na cd. Tiež Vám ponúkame možnosť filmovania Vašej akcie rovnako za účelom premietania na plátno tých najzaujímavejších okamihov.

Veľmi obľúbenou časťou videoprojekcie je samotná KARAOKE SHOW.
2 – 3 bezdrôtové mikrofóny na parkete, profesionálne ozvučenie a 1400 video karaoke klipov zaručujú naozaj veľkú zábavu a spestrenie Vašej akcie.

Verím že Vás náš nový balík zaujal a my budeme môcť aj takouto formou spestriť Vaše podujatie...

 

 

dot
videoprojekcia